Jak objednat

Přečtěte si jak probíhá celý proces objednávky a dodání kontejneru od A do Z ať víte co očekávat.

 

01 Nezávazná poptávka

Nejste si jistí objednávkou na e-shopu? Vyplňte poptávkový formulář a obratem vás budeme kontaktovat. Obchodní specialista s vámi doladí podrobnosti objednávky.

  • Ceny produktů na e-shopu jsou uvedeny BEZ dopravy. Orientační cenu doručení kontejneru si můžete spočítat dle ceníku níže.

Cena dopravy se počítá ze vzdálenosti adresy doručení od naší provozovny v Žalanech.

Způsob dopravy

Cena

Valník

Ideální pro všechny flat-pack (demontované) kontejnery max. délky 6 metrů.

20 Kč / km bez DPH

Nákladní vůz

Do klasického náklaďáku se vejde jeden modul do max. šířky 2,4 nebo vícero kusů v demontovaném stavu (flat-pack).

35 Kč / km bez DPH

Kamion

Vhodný pro přepravu na delší vzdálenost. Vejdou se na něj až dva smontované obytné kontejnery nebo 40” HC lodní kontejner.

40 Kč / km bez DPH

Auto s hydr. rukou

Nejlepší volba pro doručení jednoho smontovaného kontejneru nebo až 3ks flat-pack kontejnerů na kratší a střední vzdálenost.

45 Kč / km bez DPH

leva-prava-xs leva-prava

02 Shrnutí objednávky

Oficiální cenovou nabídku obdržíte nejpozději druhý pracovní den e-mailem.

  • Potvrzením objednávky s námi uzavíráte kupní smlouvu na základě obchodních podmínek.

prava-leva-xs prava-leva

03 Platba

K oficiální nabídce bude připojena zálohová faktura se splatností 7 dní. Naše fakturační údaje najdete na stránce kontakt.

  • Objednávky se platí převodem na bankovní účet č.: 2102075846 / 2010 vedeným u Fio Banka a.s.

leva-prava-xs leva-prava

04 Příprava místa na uložení kontejneru

Pro stabilní usazení a zajištění správné funkce a životnosti kontejneru je povinností zákazníka zajistit zpevněnou vodorovnou plochu s odpovídající nosností, viz. podmínky pro instalaci, používání a údržbu kontejnerů.

Kontejner umístěte min. na 6 bodech (dle plánku) na pevné betonové patky. Dno kontejneru umístěte min. 20 cm nad zemí z důvodu odvětrávání.

SB 62 5 980 2 400 2 990
SB 63 5 980 3 000 2 990
SB 73 7 000 3 000 3 500
OK / KR 62 6 055 2 435 3 027
OK / KR 63 6 055 3 000 3 027
OK / KR 73 7 325 3 000 3 662
LK 20'DC 6 058 2 438 3 029
LK 40'HC 12 192 2 438 4 064
MK 3 3 130 2 225 3 130
MK 4 4 130 2 225 4 130
MK 5 5 130 2 225 2 565
MK 6 6 130 2 225 3 065

* SB - stavební buňka | OK - Obytný kontejner | KR - Kontejnerový rám | LK - Lodní kontejner | MK - Skládací kontejner

pudorys-patek
prava-leva-xs prava-leva

05 Doručení kontejneru

Patky jsou připravené? Výborně, zbytek práce nechte na nás. Do vyřízení objednávky zůstaneme v kontaktu a společně se domluvíme na termínu a způsobu doručení vašeho kontejneru. Z důvodu dynamického vývoje cen PHM fakturujeme dopravu až těsně před doručením kontejneru.

  • Kontejner přivezeme a zajistíme jeho vyložení a usazení v místě užití. Objednávku si také můžete sami odvézt z naší provozovny.

leva-prava-xs leva-prava

06 Doplňkové služby

Nákupem kontejnerového modulu to nekončí. Nabízíme celou řadu doplňkových služeb pro realizaci vašeho projektu.

  • Projektová konzultace

  • Financování s ESSOX s.r.o

  • Montáž

  • Stavební dohled

  • Doprava a manipulace

Služby
prava-leva-xs prava-leva
Logo

Važíme si vaší zpětné vazby

Dejte vědět ostatním jak jsme si u vás vedli recenzí na Google, Firmy.cz nebo na facebooku.

Často kladené dotazy

Aktuální ceny základních modulů se standardním vybavením najdete vždy v našem elektronickém obchodě. V případě atypických zakázek, výrobě na míru a projektech většího rozsahu je cena závislá na mnoha faktorech a stanovuje se tak vždy individuálně.

Objednávky se standardně hradí převodem na účet po uzavření kupní smlouvy dle našich obchodních podmínek. S obchodním zástupcem se můžete případně domluvit na individuálních platebních podmínkách.

Způsob doručení objednávky je vždy především o individuální domluvě se zákazníkem. Chcete si kontejner sami vyzvednout nebo pro něj poslat svého dopravce? Není problém. Kontejner samozřejmě dokážeme také doručit a vyložit, případně usadit v místě jeho užití.

Na to bohužel nelze poskytnout žádnou obecnou informaci. Jaké podmínky, resp. možnosti daňového odpočtu pro Vás připadají v úvahu si musíte vyjasnit se svým daňovým poradcem.

Na to bohužel neexistuje jednoduchá odpověď. Jestli postačí ohlášení nebo jestli bude nutné stavební povolení závisí na velikosti a účelu použití kontejneru. Bližší informace o této problematice se můžete dočíst v našem článku.

Většinu našich kontejnerů standardně doručujeme nákladním vozem s hydraulickou rukou a nemusíte tak zajišťovat manipulační techniku v místě vyložený. V případě lodního kontejneru nebo hůře přístupném terénu v místě uložení dokážeme zajistit vykládku pomocí jeřábu od externího dodavatele. Flat-pack (demontované kontejnery) lze také vyložit vysokozdvižným vozíkem a menší skládací kontejnery dokonce ručně po částech ve vícero lidech.

Kontejnery se sanitární instalací musí být napojeny na nádrž s vodou nebo zásobovány přímo z vodovodu. Při trvalém umístění musí být k dispozici možnost napojení na kanalizaci (zpravidla skrz podlahu kontejneru) a přívodu vody přímo ze sítě. Všechny typy kontejnerů s elektroinstalací potom připojíte k elektrické síti pomocí venkovní CEE přípojky.

Kontejnery se vyrábějí v mnoha typech a velikostech. Ty nejmenší nabízíme zpravidla od délky 10 stop (3 metry), nejobjemnější jsou potom lodní kontejnery 40” HC (12 metrů dlouhé). Nosnost kontejnerů se pohybuje od 1500kg od těch nejlehčích skládacích až po necelých 30 tun v případě lodních kontejnerů.

Kontejnery je třeba usadit, dle jeho velikosti, na 4 až 10 základových bodů (patek), umístěných v rozích a po obvodu jeho základny (viz. schéma základů na jednotlivých stránkách)

Blažena foto

Blažena Seiferová

Obchodní ředitel

Zpět do obchodu
×

Splátková kalkulačka ESSOX