Jak objednat

Přečtěte si jak probíhá celý proces objednávky a dodání kontejneru od A do Z ať víte co očekávat.

01 Nezávazná poptávka

Nejste si jistí objednávkou na e-shopu? Vyplňte poptávkový formulář a obratem vás budeme kontaktovat. Obchodní specialista s vámi doladí podrobnosti objednávky.

  • Ceny produktů na e-shopu jsou uvedeny BEZ dopravy. Orientační cenu doručení kontejneru si můžete spočítat dle ceníku níže.

Cena dopravy se počítá ze vzdálenosti adresy doručení od naší provozovny v Teplicích.

Způsob dopravy

Cena

Valník

Přiveze všechny flat-pack (demontované) kontejnery nebo složený skládací kontejner.

50 Kč / km bez DPH

Nákladní vůz

Zvládne odvézt složený obytný modul nebo lodní kontejner.

60 Kč / km bez DPH

Tahač s jeřábem

Vyplatí se v případě 2 kontejnerů nebo většího množství flat-packů.

70 Kč / km bez DPH

Autojeřáb

Nedisponujete manipulační technikou na vyložení? Seženeme místního jeřábníka.

6 500 Kč bez DPH

leva-prava-xs leva-prava

02 Shrnutí objednávky

Než se přesuneme k platbě, spočítáme přesnou cenu vaší objednávky včetně dopravy a sdělíme předpokládaný termín doručení. Oficiální cenovou nabídku obdržíte nejpozději druhý pracovní den e-mailem.

  • Potvrzením objednávky s námi uzavíráte kupní smlouvu na základě obchodních podmínek.

prava-leva-xs prava-leva

03 Platba

K oficiální nabídce bude připojena zálohová faktura se splatností 7 dní. Naše fakturační údaje najdete na stránce kontakt.

  • Objednávky se platí převodem na bankovní účet č.: 2102075846 / 2010 vedeným u Fio Banka a.s.

leva-prava-xs leva-prava

04 Příprava místa na uložení kontejneru

Zpevněná, vodorovná plocha je základem pro zajištění správné funkce a dlouhé životnosti kontejneru. Doporučujeme patky, betonové základy nebo železné vruty.

  • Kontejner upevněte min. na 6 bodech po obvodu (v rozích a uprostřed dlouhých stran). Dno kontejneru umístěte minimálně 10-20 cm nad zemí z důvodu odvětrávání.

prava-leva-xs prava-leva

05 Doručení kontejneru

Patky jsou připravené? Výborně, zbytek práce nechte na nás. Do vyřízení objednávky zůstaneme v kontaktu a společně se domluvíme na termínu a způsobu doručení vašeho kontejneru.

  • Kontejner přivezeme a vyložíme. V případě kontejnerových sestav zařídíme montáž na místě. Objednávku si také můžete sami odvézt z naší provozovny.

leva-prava-xs leva-prava
Logo

Važíme si vaší zpětné vazby

Dejte vědět ostatním jak jsme si u vás vedli recenzí na Google nebo Firmy.cz nebo na facebooku.

Často kladené dotazy

Aktuální ceny základních modulů se standardním vybavením najdete vždy v našem elektronickém obchodě. V případě atypických zakázek, výrobě na míru a projektech většího rozsahu je cena závislá na mnoha faktorech a stanovuje se tak vždy individuálně.

Objednávky se standardně hradí převodem na účet po uzavření kupní smlouvy dle našich obchodních podmínek. S obchodním zástupcem se můžete případně domluvit na individuálních platebních podmínkách.

Způsob doručení objednávky je vždy především o individuální domluvě se zákazníkem. Chcete si kontejner sami vyzvednout nebo pro něj poslat svého dopravce? Není problém. Chcete to takzvaně “na klíč” - kontejner přívézt, vyložit a usadit případně smontovat? Jsme připraveni na všechno.

Na to bohužel nelze poskytnout žádnou obecnou informaci. Jaké podmínky, resp. možnosti daňového odpočtu pro Vás připadají v úvahu si musíte vyjasnit se svým daňovým poradcem.

Na to bohužel neexistuje jednoduchá odpověď. Jestli postačí stavební ohlášení nebo jestli bude nutné stavební povolení závisí na velikosti a účelu použití kontejneru. V typickém příkladu umístění jednoho kontejneru do 25m2 “zastavěné” plochy zpravidla na úřad ani nemusíte, nebo Vám bude stačit pouhé ohlášení. V každém případě doporučujeme s Vaším záměrem kontaktovat příslušné orgány státní správy, např. stavební úřad, obecní úřad, městský magistrát, apod. kde Vám podají bližší informace.

Naše kontejnery standardně doručujeme běžným tahačem a je tak třeba zajistit manipulační techniku na místě pro vyložení kontejneru. Po domluvě se zákazníkem však můžeme zajistit vykládku pomocí jeřábu od externího dodavatele v místě doručení, případně zajistit dopravu vozidlem s hydraulickou rukou.

Kontejnery se sanitární instalací musí být napojeny na nádrž s vodou nebo zásobovány přímo z vodovodu. Při trvalém umístění musí být k dispozici možnost napojení na kanalizaci (zpravidla skrz podlahu kontejneru) a přívodu vody přímo ze sítě. Všechny typy kontejnerů s elektroinstalací potom připojíte k elektrické síti pomocí venkovní CEE přípojky.

Kontejnery se vyrábějí v mnoha typech a velikostech. Ty nejmenší nabízíme zpravidla od délky 10 stop (3 metry), nejobjemnější jsou potom lodní kontejnery 40” HC (12 metrů dlouhé). Nosnost kontejnerů se pohybuje od 1500kg od těch nejlehčích skládacích až po necelých 30 tun v případě lodních kontejnerů.

Všechny kontejnery doporučujeme usadit alespoň na 6 základových bodech (patkách), umístěných v rozích kontejneru a uprostřed jeho dlouhých stěn.

Monika Schubert - foto

Potřebujete poradit?

Spojte se s naším specialistou.

Monika Schubert

+420 734 151 864

Nezávazná poptávka

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení